"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

reklam


Üzgünüm, Artes NCP-307 ürünü için henüz fiyat rehberi bulunamadı.

Artes NCP-307 ürününü en ucuza nereden alacağınızı kısa süre içerisinde burada bulabilirsiniz.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Artes NCP-307 özellikleri

Açıklama:Artes NCP-307 notebook soğutucu serinlik, sessizlik ve ergonomi arayan kullanıcıların tüm dileklerini yerine getirecek. 9" ten 17" boyuta kadar olan tüm dizüstü bilgisayarlarınızı soğutur, üstelik 5 kademe yükseklik ayarı ile de ergonomik bir kullanım imkanı tanır. Kolayca çalışma devri ayarlanabilen, büyük ve sessiz fanı ve mesh ızgaralı metal üst yüzeyi ile eksiksiz bir soğutma performansı sunar. Taşıma kulpları ve yükseklik ayarı ile çok işlevli notebook soğutma istasyonudur. Sağlıklı bir bilgisayar kullanımı için dizüstü bilgisayarınızın belirli bir açıda olması gerekir. Özellikle uzun saatler sadece laptop ekranı ile çalışanlariçin boyun ve kas ağrıları kaçınılmazdır. Artes NCP-307 ile maksimum 45 derece açıya yükselten 5 kademe yükseklik ayarı ile en uygun çalışma açısınıyakalamanızı sağlar. Üstelik metal destek ayağı ile oldukça sağlamdır. Küçük boyutlu netbook ve notebookların yükseklik ayarlı notebook soğutucularda genel olarak yaşadığı üzerinde duramama sıkıntısı Artes NCP-307 notebooksoğutucu ile tarih oluyor. Kauçuk destekli, hareketli notebook tutucular ile 9" ten 17" boyuta tüm dizüstü bilgisayarları 45 derece açıda dahi soğutucununüzerinde tutabileceksiniz. Hareketli tutucular sayesinde bilgisayarınızın ön tarafında yer alan kulaklık, mikrofon vb. çıkışlara erişim engellenmez. 140mm lik yüksek performanslı soğutucu fanı dilediğinizde tamamen devre dışı bırakmanızı sağlayan bir açma/kapama düğmesi bulunmakdadır. Ayrıca fanın devrinidilediğiniz gibi ayarlamanıza olanak sağlayan fan devir kontrol tekerleği soğutucunun yan tarafına konumlandırılmıştır. Artes Notebook Cooling Pad çevreye zararlı kurşun gibi ağır materyallerin elektronik devrelerde kullanımını kısıtlayan RoHS standartlarıyla da 100uyumludur. Bu sayede soğutucunuzun yapımında kullanılan malzemelerin insan sağlığına ve çevreye zarar vermesi söz konusu değildir.
Desteklediği cihazlar:Artes NCP-307 notebook soğutucu serinlik, sessizlik ve ergonomi arayan kullanıcıların tüm dileklerini yerine getirecek. 9" ten 17" boyuta kadar olan tüm dizüstü bilgisayarlarınızı soğutur, üstelik 5 kademe yükseklik ayarı ile de ergonomik bir kullanım imkanı tanır. Kolayca çalışma devri ayarlanabilen, büyük ve sessiz fanı ve mesh ızgaralı metal üst yüzeyi ile eksiksiz bir soğutma performansı sunar. Taşıma kulpları ve yükseklik ayarı ile çok işlevli notebook soğutma istasyonudur. Sağlıklı bir bilgisayar kullanımı için dizüstü bilgisayarınızın belirli bir açıda olması gerekir. Özellikle uzun saatler sadece laptop ekranı ile çalışanlariçin boyun ve kas ağrıları kaçınılmazdır. Artes NCP-307 ile maksimum 45 derece açıya yükselten 5 kademe yükseklik ayarı ile en uygun çalışma açısınıyakalamanızı sağlar. Üstelik metal destek ayağı ile oldukça sağlamdır. Küçük boyutlu netbook ve notebookların yükseklik ayarlı notebook soğutucularda genel olarak yaşadığı üzerinde duramama sıkıntısı Artes NCP-307 notebooksoğutucu ile tarih oluyor. Kauçuk destekli, hareketli notebook tutucular ile 9" ten 17" boyuta tüm dizüstü bilgisayarları 45 derece açıda dahi soğutucununüzerinde tutabileceksiniz. Hareketli tutucular sayesinde bilgisayarınızın ön tarafında yer alan kulaklık, mikrofon vb. çıkışlara erişim engellenmez. 140mm lik yüksek performanslı soğutucu fanı dilediğinizde tamamen devre dışı bırakmanızı sağlayan bir açma/kapama düğmesi bulunmakdadır. Ayrıca fanın devrinidilediğiniz gibi ayarlamanıza olanak sağlayan fan devir kontrol tekerleği soğutucunun yan tarafına konumlandırılmıştır. Artes Notebook Cooling Pad çevreye zararlı kurşun gibi ağır materyallerin elektronik devrelerde kullanımını kısıtlayan RoHS standartlarıyla da 100uyumludur. Bu sayede soğutucunuzun yapımında kullanılan malzemelerin insan sağlığına ve çevreye zarar vermesi söz konusu değildir.
Boyutlar:Artes NCP-307 notebook soğutucu serinlik, sessizlik ve ergonomi arayan kullanıcıların tüm dileklerini yerine getirecek. 9" ten 17" boyuta kadar olan tüm dizüstü bilgisayarlarınızı soğutur, üstelik 5 kademe yükseklik ayarı ile de ergonomik bir kullanım imkanı tanır. Kolayca çalışma devri ayarlanabilen, büyük ve sessiz fanı ve mesh ızgaralı metal üst yüzeyi ile eksiksiz bir soğutma performansı sunar. Taşıma kulpları ve yükseklik ayarı ile çok işlevli notebook soğutma istasyonudur. Sağlıklı bir bilgisayar kullanımı için dizüstü bilgisayarınızın belirli bir açıda olması gerekir. Özellikle uzun saatler sadece laptop ekranı ile çalışanlariçin boyun ve kas ağrıları kaçınılmazdır. Artes NCP-307 ile maksimum 45 derece açıya yükselten 5 kademe yükseklik ayarı ile en uygun çalışma açısınıyakalamanızı sağlar. Üstelik metal destek ayağı ile oldukça sağlamdır. Küçük boyutlu netbook ve notebookların yükseklik ayarlı notebook soğutucularda genel olarak yaşadığı üzerinde duramama sıkıntısı Artes NCP-307 notebooksoğutucu ile tarih oluyor. Kauçuk destekli, hareketli notebook tutucular ile 9" ten 17" boyuta tüm dizüstü bilgisayarları 45 derece açıda dahi soğutucununüzerinde tutabileceksiniz. Hareketli tutucular sayesinde bilgisayarınızın ön tarafında yer alan kulaklık, mikrofon vb. çıkışlara erişim engellenmez. 140mm lik yüksek performanslı soğutucu fanı dilediğinizde tamamen devre dışı bırakmanızı sağlayan bir açma/kapama düğmesi bulunmakdadır. Ayrıca fanın devrinidilediğiniz gibi ayarlamanıza olanak sağlayan fan devir kontrol tekerleği soğutucunun yan tarafına konumlandırılmıştır. Artes Notebook Cooling Pad çevreye zararlı kurşun gibi ağır materyallerin elektronik devrelerde kullanımını kısıtlayan RoHS standartlarıyla da 100uyumludur. Bu sayede soğutucunuzun yapımında kullanılan malzemelerin insan sağlığına ve çevreye zarar vermesi söz konusu değildir.
Soğutma Sistemi:Artes NCP-307 notebook soğutucu serinlik, sessizlik ve ergonomi arayan kullanıcıların tüm dileklerini yerine getirecek. 9" ten 17" boyuta kadar olan tüm dizüstü bilgisayarlarınızı soğutur, üstelik 5 kademe yükseklik ayarı ile de ergonomik bir kullanım imkanı tanır. Kolayca çalışma devri ayarlanabilen, büyük ve sessiz fanı ve mesh ızgaralı metal üst yüzeyi ile eksiksiz bir soğutma performansı sunar. Taşıma kulpları ve yükseklik ayarı ile çok işlevli notebook soğutma istasyonudur. Sağlıklı bir bilgisayar kullanımı için dizüstü bilgisayarınızın belirli bir açıda olması gerekir. Özellikle uzun saatler sadece laptop ekranı ile çalışanlariçin boyun ve kas ağrıları kaçınılmazdır. Artes NCP-307 ile maksimum 45 derece açıya yükselten 5 kademe yükseklik ayarı ile en uygun çalışma açısınıyakalamanızı sağlar. Üstelik metal destek ayağı ile oldukça sağlamdır. Küçük boyutlu netbook ve notebookların yükseklik ayarlı notebook soğutucularda genel olarak yaşadığı üzerinde duramama sıkıntısı Artes NCP-307 notebooksoğutucu ile tarih oluyor. Kauçuk destekli, hareketli notebook tutucular ile 9" ten 17" boyuta tüm dizüstü bilgisayarları 45 derece açıda dahi soğutucununüzerinde tutabileceksiniz. Hareketli tutucular sayesinde bilgisayarınızın ön tarafında yer alan kulaklık, mikrofon vb. çıkışlara erişim engellenmez. 140mm lik yüksek performanslı soğutucu fanı dilediğinizde tamamen devre dışı bırakmanızı sağlayan bir açma/kapama düğmesi bulunmakdadır. Ayrıca fanın devrinidilediğiniz gibi ayarlamanıza olanak sağlayan fan devir kontrol tekerleği soğutucunun yan tarafına konumlandırılmıştır. Artes Notebook Cooling Pad çevreye zararlı kurşun gibi ağır materyallerin elektronik devrelerde kullanımını kısıtlayan RoHS standartlarıyla da 100uyumludur. Bu sayede soğutucunuzun yapımında kullanılan malzemelerin insan sağlığına ve çevreye zarar vermesi söz konusu değildir.
Yapı:Artes NCP-307 notebook soğutucu serinlik, sessizlik ve ergonomi arayan kullanıcıların tüm dileklerini yerine getirecek. 9" ten 17" boyuta kadar olan tüm dizüstü bilgisayarlarınızı soğutur, üstelik 5 kademe yükseklik ayarı ile de ergonomik bir kullanım imkanı tanır. Kolayca çalışma devri ayarlanabilen, büyük ve sessiz fanı ve mesh ızgaralı metal üst yüzeyi ile eksiksiz bir soğutma performansı sunar. Taşıma kulpları ve yükseklik ayarı ile çok işlevli notebook soğutma istasyonudur. Sağlıklı bir bilgisayar kullanımı için dizüstü bilgisayarınızın belirli bir açıda olması gerekir. Özellikle uzun saatler sadece laptop ekranı ile çalışanlariçin boyun ve kas ağrıları kaçınılmazdır. Artes NCP-307 ile maksimum 45 derece açıya yükselten 5 kademe yükseklik ayarı ile en uygun çalışma açısınıyakalamanızı sağlar. Üstelik metal destek ayağı ile oldukça sağlamdır. Küçük boyutlu netbook ve notebookların yükseklik ayarlı notebook soğutucularda genel olarak yaşadığı üzerinde duramama sıkıntısı Artes NCP-307 notebooksoğutucu ile tarih oluyor. Kauçuk destekli, hareketli notebook tutucular ile 9" ten 17" boyuta tüm dizüstü bilgisayarları 45 derece açıda dahi soğutucununüzerinde tutabileceksiniz. Hareketli tutucular sayesinde bilgisayarınızın ön tarafında yer alan kulaklık, mikrofon vb. çıkışlara erişim engellenmez. 140mm lik yüksek performanslı soğutucu fanı dilediğinizde tamamen devre dışı bırakmanızı sağlayan bir açma/kapama düğmesi bulunmakdadır. Ayrıca fanın devrinidilediğiniz gibi ayarlamanıza olanak sağlayan fan devir kontrol tekerleği soğutucunun yan tarafına konumlandırılmıştır. Artes Notebook Cooling Pad çevreye zararlı kurşun gibi ağır materyallerin elektronik devrelerde kullanımını kısıtlayan RoHS standartlarıyla da 100uyumludur. Bu sayede soğutucunuzun yapımında kullanılan malzemelerin insan sağlığına ve çevreye zarar vermesi söz konusu değildir.
Usb:Artes NCP-307 notebook soğutucu serinlik, sessizlik ve ergonomi arayan kullanıcıların tüm dileklerini yerine getirecek. 9" ten 17" boyuta kadar olan tüm dizüstü bilgisayarlarınızı soğutur, üstelik 5 kademe yükseklik ayarı ile de ergonomik bir kullanım imkanı tanır. Kolayca çalışma devri ayarlanabilen, büyük ve sessiz fanı ve mesh ızgaralı metal üst yüzeyi ile eksiksiz bir soğutma performansı sunar. Taşıma kulpları ve yükseklik ayarı ile çok işlevli notebook soğutma istasyonudur. Sağlıklı bir bilgisayar kullanımı için dizüstü bilgisayarınızın belirli bir açıda olması gerekir. Özellikle uzun saatler sadece laptop ekranı ile çalışanlariçin boyun ve kas ağrıları kaçınılmazdır. Artes NCP-307 ile maksimum 45 derece açıya yükselten 5 kademe yükseklik ayarı ile en uygun çalışma açısınıyakalamanızı sağlar. Üstelik metal destek ayağı ile oldukça sağlamdır. Küçük boyutlu netbook ve notebookların yükseklik ayarlı notebook soğutucularda genel olarak yaşadığı üzerinde duramama sıkıntısı Artes NCP-307 notebooksoğutucu ile tarih oluyor. Kauçuk destekli, hareketli notebook tutucular ile 9" ten 17" boyuta tüm dizüstü bilgisayarları 45 derece açıda dahi soğutucununüzerinde tutabileceksiniz. Hareketli tutucular sayesinde bilgisayarınızın ön tarafında yer alan kulaklık, mikrofon vb. çıkışlara erişim engellenmez. 140mm lik yüksek performanslı soğutucu fanı dilediğinizde tamamen devre dışı bırakmanızı sağlayan bir açma/kapama düğmesi bulunmakdadır. Ayrıca fanın devrinidilediğiniz gibi ayarlamanıza olanak sağlayan fan devir kontrol tekerleği soğutucunun yan tarafına konumlandırılmıştır. Artes Notebook Cooling Pad çevreye zararlı kurşun gibi ağır materyallerin elektronik devrelerde kullanımını kısıtlayan RoHS standartlarıyla da 100uyumludur. Bu sayede soğutucunuzun yapımında kullanılan malzemelerin insan sağlığına ve çevreye zarar vermesi söz konusu değildir.
NCP 307, NCP307 olarak da bilinir.Artes NCP-307 malzeme kalitesi yorumları

Artes NCP-307 Malzeme kalitesi kriteri için henüz kimse deneyim paylaşmamış.
Sizde deneyim paylaşmak için yukarıdaki yorum ekle linkini tıklayabilirsiniz.

Bu ürünün malzeme kalitesi kriteri için puan verin ve yorumunuzu yazın
Çok kötü Kötü Fena değil İyi Çok iyi
Tebrikler, Artes NCP-307 deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.

Yorum bulunmadı.
Toplam 0 yorum

Artes NCP-307 Forumları

    Konu başlığı Tarih Konu sahibi Son cevap Cevaplar
    Soğutucu önerisi olan ? 1 Ağustos 2013 17:51 gamze kuyruk gamze kuyruk 2 cevap

    ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN

    BENZER ÜRÜNLER