Kategoriler
Mobil

OnePlus Nord N20’ye çok benzeyen Oppo Reno 7 sızdırıldı

Türkiye’de Oppo ve OnePlus modelleri büyük ilgi görüyor. Bu nedenle piyasaya yeni girecek modeller, şirketlerin yüksek satış yapmasını da kolaylaştıracak. Birkaç haftadan beri Oppo Reno 7 modeliyle ilgili bilgiler arka arkaya gelirken, son sızıntılarda telefonun tasarımı ortaya çıkarıldı. Oppo Reno 7 tasarımı ilk bakışta ise OnePlus tarafından piyasaya sunulan Nord N20’ye benzetildi.

Oppo Reno 7 tasarımı neler sunuyor?

Evan Blass’ın ( @evleaks )  tarafından yapılan paylaşımlarda Oppo Reno 7 ve Oppo Reno 7 Pro modelleri görüntülendi.  Bugüne kadarki en net görüntüleri sızdırılan yeni modellerde, iPhone 13 tarzı bir tasarım da takip edilmiş. Düz ekran, düz arka panel ve kenarlara sahip olan modelde, diğer tüm detaylar ise OnePlus Nord N20’ye benziyor.

Sağ alt köşeye Oppo logosu basılmış şekilde arkada üçlü kamera kurulumu dikkat çekiyor. Güç düğmesi sağ tarafta yer alıyor. Ses düğmeleri ise solda konumlanmış. Alt kısımda, SIM tepsisi ve her iki yanda hoparlör ızgarası bulunan var. Ortada ise USB-C bağlantısı bulunuyor.

Fotoğraflardan anlaşıldığı kadarıyla Oppo Reno 7 Pro mavi, altın ve siyah renklerle piyasada olacak. Oppo Reno 7 modelinin sızdırılan fotoğrafları ise şöyle;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir