Kategoriler
Nasıl Yapılır Donanım Medya

Otomatik Duvar Kağıdı Özelliği ile Gelen Summer MIUI Yeni Teması!

MIUI, cihazınızı kendi tarzınıza göre kişiselleştirme imkanı sunan ve farklı temalarıyla haftanıza renk katabileceğiniz bir arayüz. Bu konuda oldukça iyi bir arayüz olan MIUI arayüzünü kişileştirmek için sizlere her hafta birbirinden farklı güzel temalar ile merhaba demeye çalışıyoruz.

Bu haftaki tema ile birlikte, Xiaomi, Redmi ve Poco cihazınızın her zamankinden daha güzel görünmesini sağlayacak harika bir MIUI temasını sizlerle paylaşıyoruz.

Bu tema sizi kesinlikle şaşırtacak olan canlı değişen duvar kağıdı ile birlikte geliyor. Bu temayı uyguladıktan sonra cihazınızın çarpıcı görünümünü görünce şaşıracaksınız. Kilit ekranında değişen duvar kağıdı saate göre değişebilecek. Kontrol merkezi ve eski durum çubuğu tema ile yenileniyor. Telefon, ayarlar, mesajlar ve hatta dosya yöneticisi gibi diğer sistem uygulamaları da tema ile uyumlu geliyor.

Tema için vurgulanan özellikler:

➥ Değişen UI Arayüzü
➥ Şarj animasyonu
➥ Güzel kontrol merkezi
➥ Simge paketi
➥ Bildirim çubuğu uyumlu
➥ Kilit ekranı tam desteği
➥ Hem ana ekranda hem de kilit ekranında değişen harika duvar kağıdı

Cihazınızda yeni temalar denemeyi seviyorsanız ve normal kullanıcı arayüzüne farklı bir bakış açısı getirmek istiyorsanız, resmi Mi tema mağazası bağlantısıyla MIUI 12 ve 12.5 çalıştıran tüm Xiaomi, Redmi ve Poco cihazlarınıza bu temayı indirebilirsiniz.

Temalar tamamen resmi tema mağazası ile sunulmaktadır. Güvenlik açısından hiç bir sorun teşkil etmez.

Her hafta sunmaya çalıştığımız tema serimiz devam ediyor. Birbirinden farklı temalar ile bir sonraki hafta görüşmek üzere.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir