"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Oyun Ekipmanları

(6 kayıt bulundu)

Pilot olmak herkesin çocukluğunda hayallerini süsleyen bir şey olmuştur. Uçak uçurmak ve o uçma hissini elbette kelimenin tam anlamıyla vermek çok zor olacaktır. Ama joystickler yardımıyla o deneyime az da olsa yaklaşabilmek hiç güç değil. Uçak oyunları gibi simulasyonlar oynarken gerçekten bir uçak kullanıyormuş gibi bir his veren joystick uçuş sistemlerini bulmak mümkün. Biraz havalardan karalara geçsek, bir Nascar veya Formula 1 pilotu olmaya da asla hayır demezdim diye düşünüyorsanız İyi.net’e gelerek oyun direksiyonu modellerine bir göz atabilir ve en iyi bilgisayar direksiyonunu bulabilirsiniz.

Guitar Hero oynamayı çok sevdiğiniz için ergonomik bir oyun gitari almaya karar verdiyseniz Kontorland oyun gitarları modellerini inceleyebilirsiniz. Bilgisayarda klavye ve mouse ile FIFA, PES oynamak çok zor, güzel bir gamepad alırsam turnuvaların kralını kazanırım diye düşünüyorsanız İyi.net’e gelerek en iyi gamepadleri karşılaştırabilirsiniz. Saitek, Logitech gibi markaların joystick modellerini inceleyerek oyun kolu özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. İsterseniz joystick fiyatlarını da takip edebilirsiniz. Beğendiğiniz oyun kumandalarının fiyatlarına hızlıca ulaşabilirsiniz. En ucuz oyun kolu modelini bulmak istiyorsanız tüm markaların oyun kolu fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Kullanıcı deneyimlerini öğrenmek istediğiniz game padlerin detay sayfalarına giderek kullanıcıların yaptıkları yorumlara göz atabilirsiniz. İlgilendiğiniz ürünlerde deneyimleri olan kullanıcıların verdiği iyi metre puanlarını inceleyerek o ürünün genel performansı hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Zihninizi kurcalayan sorular olduğu durumlarda, sorularınızı o ürünü kullanan insanlara ileterek kararınızı verebilirsiniz.

Beğenerek aldığınız oyun kolundan, düşündüğünüzden de fazla memnun kaldığınız durumlarda deneyim ve düşüncelerinizi diğer üyelerle de paylaşabilir, insanların karar vermelerinde yardımcı olma memnuniyetinin tadını çıkarabilirsiniz. Ya da vasat olduğunu düşündüğünüz ve istediğinizi alamadığınız bir usb joystick ile yaşadığınız olumsuz bir deneyimi paylaşarak insanların maddi ve manevi zarara uğramasını önleyebilir, ne olursa olsun hala o ürünü almak isteyen insanları ise en azından uyarmış olursunuz.

SONUÇLARI FİLTRELE

MARKA

ÜRÜN FİYATI

FİYAT ARALIĞI (TL)
TL -