ANASAYFA Oyun Efsane Oyun Mağazası, 2 Mayıs'ta iki farklı oyunu ücretsiz olarak sunacak.

Efsane Oyun Mağazası, 2 Mayıs'ta iki farklı oyunu ücretsiz olarak sunacak.

Epic Games Store, oyunculara Cat Quest II ve diğer bir oyunu ücretsiz olarak veriyor. Kediler ve köpekler arasındaki savaşı konu alan bu macera, fantastik bir dünyada heyecan dolu bir deneyim sunuyor.
yazar
Sedat Ocak
İmtiyaz Sahibi
Efsane Oyun Mağazası, 2 Mayıs'ta iki farklı oyunu ücretsiz olarak sunacak.

Epic Games Store, Oyunculara Cat Quest II ve Diğer Bir Oyunu Ücretsiz Olarak Veriyor

Epic Games Store, hediyelerine devam ederek 2 Mayıs 2024 tarihinden itibaren oyunculara iki oyun sunmaya başladı ve bugün Cat Quest II oyununu ücretsiz olarak dağıtmaya başladı.

Cat Quest II: Kediler ve Köpekler Arasındaki Savaşı Konu Alan Bir Macera

Cat Quest II, 2D açık dünya bir Aksiyon RYO oyunu olup, kediler ve köpekler arasındaki savaşı konu almaktadır. Felingard’ın kedileri ve Lupus İmparatorluğu’nun gelişmekte olan köpekleri arasındaki savaşta, iki kralın tahtlarını geri alabilmek için bir araya gelmesi ve fantastik bir diyarda maceraya atılması anlatılmaktadır. Oyun, hem tek başınıza hem de arkadaşınızla birlikte kedi ve köpek karakterlerini yönlendirerek büyülü dünyayı keşfetmenize olanak tanır.

Patlayıcı Büyüler ve Benzersiz Silahlarla Dolu Bir Dünya

Cat Quest II, The Gentlebros tarafından geliştirilmiş olup, orijinal oyunun başarısının üzerine daha da fazlasını koyarak oyunculara benzersiz bir deneyim sunmaktadır. Fazlasıyla beğeni toplayan Cat Quest’in ardından, bu devam oyununda daha fazla büyü, daha çok silah ve ilginç canavarlarla dolu bir dünyada unutulmaz bir maceraya atılacaksınız.

Epic Games Store, oyunculara Cat Quest II gibi heyecan verici oyunları ücretsiz olarak sunmaya devam ediyor ve oyun tutkunlarının beklentilerini karşılamak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Yenilikçi Firma Anthropic, Claude İçin Yepyeni Bir iOS Uygulaması Geliştirdi

Yenilikçi Firma Anthropic, Claude İçin Yepyeni Bir iOS Uygulaması Geliştirdi