"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Powerline Adaptörü

(0 kayıt bulundu)

Powerline adaptörü ev ve iş yerlerinde elektrik dağıtımı için kullanılan kablolar üzerinden veri transferi yapılmasını sağlayan aygıttır. Powerline (homeplug) adaptörler bir binadaki elektrik hattını kullanarak, ethernet bağlantı kalitesine yakın kalitede bir bağlantı sunuyor. Bu adaptörlerden birisini modeme ethernet vasıtasıyla kablo ile bağlıyorsunuz ve en yakındaki elektrik prizine sokuyorsunuz. Daha sonra aynı elektrik fazını kullanan binadaki istediğiniz bir prize ikinci bir adaptör sokarak yine ethernet vasıtasıyla bilgisayara bağlıyorsunuz. Bir çok bakımdan wireless bağlantıdan daha hızlı ve stabil bir bağlantı sunan powerline adaptörler aynı zamanda insan sağlığı açısından da oldukça zararsız ürünler olarak dikkat çekiyor.

Siz de evinizde veya işyerinizde kablosuz bağlantıların dertleri ile uğraşmak istemiyor ve birçok yere access point ürünleri doldurmak istemiyorsanız powerline adaptörler oldukça etkili bir seçenek olarak dikkat çekiyor. TP-Link, Cisco ve Zyxel gibi powerline adaptörü markalarını iyi.net’te bulabilirsiniz.  Bu markalar arasından belirleyeceğiniz modelleri iyi.net’te değerlendirebilirsiniz. Bu ürünlerin kullanıcı yorumlarını okuyarak, iyimetre puanlarına göz atarak ve forum sayfalarındaki konularını takip ederek detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Bu sayede alacağınız powerline adaptörünü hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.

İhtiyacınızı karşılayan bir ürüne karar kıldıktan sonra bu ürünün fiyatlarına bakmaya geldi sıra. Powerline adaptörü fiyatlarını iyi.net’te bulabilir belirlediğiniz modellerin özellik ve fiyat karşılaştırmalarını yapabilirsiniz. Bu sayede hem en iyi ürünlere hem de en ucuz powerline adaptörüne ulaşmış olursunuz.

Aldığınız powerline adaptörünü kullanmaya başladınız. Bağlantı hızının nasıl olduğunu, kurulumunun kolay olup olmadığını yapacağınız ürün incelemesinde değerlendirebilir yazdığınız yorumlar bu ürünler ile ilgilenen birçok insan için değerli bir bilgi kaynağı olabilir. Bu ürünleri ilgili forum konularında ele alabilir ve çok daha detaylı bilgiler sunabilirsiniz. Sizin sayenizde insanlar bu güzel teknoloji hakkında daha detaylı bilgi sahibi olurlar.

SONUÇLARI FİLTRELE
    Görüntülenecek uygun kayıt bulunamadı…

MARKA
ÜRÜN FİYATI