"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Presenter

(0 kayıt bulundu)

İş hayatınızda olsun okul hayatınızda olsun sunum yapmak hayatınızın bir parçası haline gelmiştir. Hatta okul hayatınızda “off yine mi sunum” diye şikayet ettiğiniz anlar gün geçtikçe artmaktadır. Bu durumlarda sunum esnasında heyecanınızı bir nebze de olsa azaltabilecek ve sunum yapmanızı hatırı sayılır bir şekilde kolaylaştıracak kaliteli bir presenter alarak sunum performansınızı arttırabilir öğretmeninizin ve patronunuzun gözüne girebilirsiniz.

Özellikle son zamanlarda öğretmenler sunumlar esnasında sunumu yapanın sınıfta dolaşmasını ve hep aynı yerde sabit kalmamasını istiyor ama yaptığınız Powerpoint sunumları esnasında slaytlar arası geçişleri sağlayabilmek için bilgisayarınızın başında bulunmanız gerekiyor, durum böyle olunca dinleyicilerden istediğiniz tepkiyi alamayabilirsiniz. Ya da bir arkadaşınızı bilgisayarınızın başına getirirseniz aklınızda gerçekleştirmek istediğiniz sunum şeklini bilemeyeceğinden dolayı slayt geçişlerini, sizi kötü etkileyecek bir şekilde ya yavaşlatabilir ya da hızlandırabilir. Bu da sizin hem sunum performansınızı hem de o an ki motivasyonunuzu olumsuz bir şekilde etkileyecek niteliktedir. Ergonomik bir sunum kumandası sayesinde sunum esnasında rahatça dolaşabilir, dinleyicilerin ilgisini çekebilir ve slayt geçişlerinin hızını tamamen kendinize göre ayarlayabilirsiniz.

Peki ya tablolar, listeler ve rakamlarla dolu karmaşık bir sunumda dikkat çekmek istediğiniz yerleri gösterebilmek için ne yapabilirsiniz? Ayrı bir lazer almak yerine rahat bir lazerli sunum kumandasını tercih edebilir, dinleyicilerin dikkatini çekmek istediğiniz yerleri slaytınızda rahatça gösterebilirsiniz.

Wireless presenter modellerini hakkında bilgi alabileceğiniz İyi.net sayesinde kolayca en iyi kablosuz sunum kumandasını bulabilirsiniz. İncelediğiniz slayt kumandasının çekim mesafesi ve gücü hakkında bilgi edinerek sunum esnasında bilgisayarınız ile kumandanız arasındaki mesafeyi bu bilgilere göre ayarlayarak olası bir kazanın önüne geçmiş olursunuz. Everest ve Logitech presenter modellerini inceleyebilir dilediğiniz modelleri karşılaştırarak üstün özellikli sunum kumandasını öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda presenter fiyatlarını inceleyebilir, fiyat karşılaştırması da yapabilir, bu sayede en ucuz presentarı hızlıca bulabilirsiniz. Kullanıcı deneyimlerini okuyarak ilgilendiğiniz sunum kumandası hakkında bilgi edinebilir, kullanıcıların verdikleri iyimetre puanlarını inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz sunum kumandası modeline dilerseniz siz de yorum ekleyebilirsiniz.

SONUÇLARI FİLTRELE
    Görüntülenecek uygun kayıt bulunamadı…

MARKA
ÜRÜN FİYATI