"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Print Server

(2 kayıt bulundu)

Print serverlar, bir ağda bulunan birçok printerın, bilgisayarlara takma zorunluluğu olmadan kullanılabilmesine olanak sağlayan bir cihazdır. Bu cihazda birkaç tane printer takılması için portlar bulunur, aynı zamanda networke bağlanmak için de portlar olur. Printerlar bu print servera bağlanır ve print server da bir ağa bağlanırsa herhangi bir bilgisayara takmadan tüm printerlar o networkte bulunan tüm bilgisayarlar tarafından kullanılabilir. Özellikle kırtasiyelerin, ofislerin ve internet kafelerin ihtiyacı olabilecek bir cihaz olan print serverların en kaliteli modelini bulmak için iyi.net’i ziyaret edebilirsiniz.

Sizin belirleyeceğiniz kriterlere göre yaptığınız aramalar sonucunda en iyi print server modeline ulaşmak iyi.net sayesinde artık çok kolay! Linksys, HP, Edimax, TP-Link ve Ladox gibi en kaliteli print sever markalarını inceleyebilir, bu markaların tüm modelleri hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Teknik özelliklerini ve hangi printer modelleri ile uyumlu olduklarını ürün detay sayfalarında inceleyebilir, aralarında kaldığınız dört modeli aynı anda karşılaştırarak sizin ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilecek bir print server modelini bulabilmeniz mümkün hale geliyor.

İyi.net aynı zamanda sizin en ucuz print server modeline de hızlıca ulaşmanızı sağlıyor. Dilerseniz aramanızı fiyata göre yapabilir, en ucuz print server modelini bu şekilde bulabilirsiniz. Böylece tüm print server fiyatlarını inceleyebilir bütçenizi zorlamayacak en uygun fiyatlı print server modellerini kolayca bulabilirsiniz.

Almak istediğiniz print server modellerinde bulunan kullanıcı deneyimlerini okuyarak o cihaz ile ilgili aklınızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz. Port sayısı, port çeşitleri ve uyumlu olduğun printerlar hakkında kullanıcı incelemelerinde bulamadığınız bilgiler olduğu durumlarda iyi.net forumlarını ziyaret ederek aklınıza takılan soruları sorabilir, alacağınız cevaplar doğrultusunda kararınızı verebilirsiniz. Kullanıcıların print serverlara yorumlar yazarken verdikleri puanlara da göz atarak en çok puanı alan print server modelini bulabilirsiniz.

Aldığınız bir print server ile yaşadığınız deneyimlerinizi sizin de iyi.net’e gelerek paylaşmanız mümkün. İyi bir print server bulmaları için diğer insanlara rehberlik edebilirsiniz. Siz de “iyi” insanların arasına katılmak istiyorsanız kullandığınız cihazlara incelemeler ekleyebilir, puanlar verebilir ve iyi.net forumlarına gelerek kullandığınız cihazlar ile ilgili sorulara cevap vererek insanlara yardımcı olmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

SONUÇLARI FİLTRELE
  • 0 0
    Marka: TP-Link Model: TL-PS110U Ürün Bilgisi Standartlar: IEEE 802.3 ve 802.3u standartlarına uygun İşletim sistemi: Windows 9X/Me, Windows NT/2000/2003/XP/Vista/Win7/UNIX/Linux Boyutlar: 73 x 65 x 30 mm Açıklama: USB2.0 uyumlu
    En iyi fiyat: 237 TL
  • 0 0
    Marka: TP-Link Model: TL-PS110P Ürün özellikleri: Printserver tp-link tl-ps110p single paralel port 1 Parallel Port, 1 Fast Ethernet RJ-45 Port Uyumluluk: IEEE 802.3 and 802.3u Built in 1M Flash RAM Built in 2M SDRAM Buil
    En iyi fiyat: 325 TL

MARKA

ÜRÜN FİYATI

FİYAT ARALIĞI (TL)
TL -