Kategoriler
Oyun

PUBG: New State çapraz oynamayı destekliyor mu?

PUBG: New State adı ile duyurulan yeni oyun, kısa süre içerisinde mobil oyun dünyasının en çok sevilen ve oynanan oyunlarından birisi haline geldi. Orijinal oyundan çok büyük farklılıklar içermese de yenilenen oyunda herkesin sıfırdan başlangıç yapması, rekabette yeni bir dönem başlattı. Oyunun piyasaya sunulması ile birlikte özellikle çapraz oyun desteğinin olup olmadığı merak edilirken bu konudaki soru işaretleri yapılan tanıtım ve resmi açıklamalar ile giderildi.

PUBG: New State çapraz oynamayı desteklemiyor. Bu nedenle oyuncuların başlangıç aşaması ile böyle bir imkana sahip olabilmesi mümkün değil. Ancak yapılan açıklamalarda özellikle ileri tarihlerde bu konuda yeni gelişmelerin yaşanabileceği belirtildi.

PUBG: New State’deki yenilikler neler?

Büyük yenilikler olmasa da yeni oyunda en önemli değişim oyunun geçtiği tarih. 2051 yılında geçen oyunda bu kapsamda yeni silahlar ve günümüzde kullanılmayan pek çok araç oyuna dahil edilmiş durumda. İnsansız hava araçları, savaş kalkanları ve el bombası fırlatıcıları gibi birbirinden farklı silahı kullanabilecek oyuncuların yüksek teknoloji ürünleri kullanarak oyunda güçlenmesi mümkün.

11 Kasım tarihi itibariyle piyasaya sunulan ve ücretsiz bir şekilde oyuncular ile paylaşılan oyunun ilerleyen dönemlerde alacağı güncelleme ile ana oyundan daha fazla benzersiz hale gelmesi bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir