Kategoriler
Mobil

Samsung Galaxy S20 için Android 12 güncelleme tarihi belli oldu

Dünya genelinde en yoğun çalışmalardan birisi Android 12 için yapılıyor. Google tarafından piyasaya sürülen yeni işletim sistemi sonrasında üreticiler tarafından bu yeni güncelleme için hazırlıklara başlandı. Android 12 alacak ilk Samsung modellerinden birisi olacak Galaxy S20 için de yeni açıklamalar geldi. Yapılan açıklamalara göre One UI 4.0 güncellemesini başlatan Samsung, bu güncelleme ile birlikte Android 12 serisini de güncelleme ile sürmeye başlayacak. İlk olarak Galaxy S20 modellerine gelecek güncelleme, kademeli bir şekilde diğer Samsung modellerinde de yer alacak.

Galaxy S20 Android 12 güncellemesi Ocak’ta geliyor

Konuyla ilgili edinilen bilgilere göre Android 12 güncellemesi 2022’in ocak ayında yapılacak. Özel arayüz ve Android 12 güncellemesi alacak Galaxy S20’nin yanı sıra bazı modeller de güncelleme dahilinde alındı. Galaxy Note10 serisi, Note 20 serisi, Galaxy Z Flip, Galaxy Z Flip 5G, Galaxy Fold ve Galaxy Z Fold2 modellerine Android 12 gelecek.

Android 12 ve One UI 4.0 güncellemesi alacak modeller ile Samsung hareketli bir ocak dönemi yaşayacak. Şubat ayında bitmesi planlanan güncellemede en son güncelleme alacak seri Galaxy S10 serisi, Galaxy A52 5G ve Galaxy Tab S7/Tab S7+ olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir