Kategoriler
Mobil

Samsung Galaxy S21 FE’nin Yeni Görselleri sızdı!

Samsung tarafından piyasaya sunulması planlanan ancak henüz tanıtılmadığı için sürekli yeni haberler ile gündeme gelen Samsung Galaxy S21 FE modeli için yeni bir sızıntı daha yaşandı. Yapılan yeni sızıntıda bu sefer telefonun görüntüleri paylaşıldı.

Galaxy S21 FE 2022’nin başlarında tanıtılacak

2022 yılının ocak ya da Şubat ayında tanıtılmasına kesin gözüyle bakılan akıllı telefon modelinde sızıntı bu sefer Almanya’dan geldi. Yeni ve daha net görsellerin paylaşıldığı akıllı telefon, böylece tanıtım öncesinde açığa çıkmış oldu.

Galaxy S21 FE özellikleri neler?

6.4 inç boyutunda AMOLED bir ekranın kullanılacağı telefon 120 Hz yenileme hızı ile dikkat çekiyor. Gorilla Glass ekran koruma teknolojisinin en son versiyonu ile desteklenecek cihazda iki farklı versiyonun piyasada olması bekleniyor.

Satın alma aşamasında 6 GB RAM + 128 GB depolama alanı ya da 8 GB RAM + 256 GB depolama alanı seçeneklerinden bir tanesi tercih edilebilir. 4500 mAh kapasiteye sahip bir batarya ile kullanılacak olan telefonda 12 megapiksel ana kamera, 12 megapiksel ultra geniş açılı kamera ve 8 megapiksel telefoto kamera kullanılacak.

Telefon için yapılan sızıntı ise şöyle;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir