Kategoriler
Mobil

Samsung Galaxy S22 Ultra görselleri sızdırıldı

Samsung’un piyasaya sunacağı Galaxy S22 serisinin en gözde modellerinden bir tanesi Galaxy S22 Ultra olarak adlandırılan versiyon. Telefon Galaxy 22 serisinin en iddialı ve en güçlü modellerinden birisi olacağı gibi bugüne kadarki süreçte de telefon için birbirinden farklı sızıntılara yer verildi. Son sızıntıda ise Galaxy S22 Ultra’nın detaylı görselleri ortaya çıktı. Tanıtım öncesinde hemen hemen tüm detayları ile hakkında bilgi edinilebilen telefon için pek çok soru işareti giderilmiş oldu.

4 Farklı Renkte Sızdırıldı

Galaxy s20 Ultra modeli için yapılan tanıtımlarda üstelik 4 farklı renk ortaya çıktı. Beyaz ve siyahın dışında iki farklı özel rengi ile dikkat çeken akıllı telefon serisi S-Pen kullanımını da destekliyor.

Ekran kaleminin 2,8 ms gecikme süresine sahip olduğu söyleniyor ve bu, Samsung’un şimdiye kadar ürettiği en düşük değer. S22 Ultra’nın 108 MP Süper Net Lensli ana kameraya, 12 MP ultra geniş açılı ve iki adet 10 MP telefoto sensöre (sırasıyla 3x ve 10x yakınlaştırma için) sahip olduğu söyleniyor. İddialar doğru ise kamera sistemi, aynı zamanda 12 bit HDR video kaydını ve otomatik kare hızını da destekleyecek.

Cihazın ön tarafında, 120 Hz yenileme hızına sahip 6,8 inç 1440×3088 AMOLED ekran ve 40 MP selfie kamerası için ortalanmış delikli bir oyuk yer alıyor. Ekran, yenileme hızını 1 Hz’den 120 Hz’ye dinamik olarak ayarlamak için LTPO teknolojisini kullanıyor. Ayrıca cihazın ön yüzü, henüz duyurulmamış olan Gorilla Glass Victus+ tarafından korunacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir