Kategoriler
Teknoloji Haberleri

Sonunda geldi: Oppo Watch Free Türkiye fiyatı ne kadar?

Oppo tarafından piyasaya sunulacak yeni akıllı saat modeli uzun zamandan beri gündemde yer alıyordu. Oppo Watch Free olarak adlandırılacağı kesinleşen yeni akıllı saat için resmi lansman da yapıldı. Lansman ile teknoloji dünyasındaki ana gündem maddelerinden birisi olan ve teknoloji haberleri ile tüm dünyaya duyurulan yeni Oppo Watch Free Türkiye’de de satılacak. Bu nedenle kısa süre içerisinde teknoloji marketlerde ve online satış kanallarında yer almaya başlayacak olan Oppo Watch Free için çoğu kişi Oppo Watch Free özellikleri ve Oppo Watch Free Türkiye fiyatı için araştırmaya başladı.

Oppo Watch Free Türkiye fiyatı
Oppo Watch Free

OPPO Watch Free Türkiye fiyatı ne kadar?

Oppo Watch Free için en çok merak edilen detaylardan birisi de etiket fiyatı. Zira Samsung, Huawei ve Apple gibi markaların yüksek etiket fiyatları ile erişimi zorlaştırması, Oppo’dan daha uygun fiyatlı bir saatin sunulması konusunda beklentileri arttırmıştı. Oppo Watch Free Türkiye fiyatı 1049 TL. bu fiyatlandırma ile Oppo Watch Free Türkiye’de çok daha cazip duruma geldi.

Oppo Watch Free Türkiye fiyatı
Oppo Watch Free

Oppo Watch Free özellikleri neler?

Oppo Watch Free tanıtımına göre cihazda 1.64 inç AMOLED ekran yer alıyor. 2.5D kavisli ve çizilmeye karşı dayanıklı ekranı, Oppo Watch Free modelin ön plana çıkarıyor.  Kadran zenginliği, özel egzersiz modları da dikkat çekiyor. Oppo Watch Free özellikleri ise şöyle;

Ekran1.64 inç, AMOLED, 280×256 piksel, 326 ppi
2.5D kavisli tasarım
Batarya230 mAh
Pil süresiTipik kullanımda 14 gün, 5 dakikalık şarj ile tüm gün
Suya dayanıklılık5ATM
Diğer100’den fazla egzersiz modu
Kalp atış hızı
Uyku takibi
Koşu modları

Cihaz için yapılan özel kutu açılım videosu ise şöyle;
https://www.youtube.com/watch?v=B03AkqkoFWE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir