Kategoriler
Oyun

Supercell’in efsane oyunu Brawl Stars’a Lola geldi!

Supercell tarafından geliştirilen ve kısa sürede dünya genelinde en çok oynanan oyunlardan birisi olan Brawl Stars’a yeni güncelleme geldi. Güncelleme ile oyuna yeni karakter Lola eklenirken, yeni sezon ile oyuna yeni özellikler de getirildi.

Lola savaş meydanına indi

Brawl Stars’a gelen yeni karakter Lola, güncellemenin en çok dikkat çeken yenilikleri arasında yer aldı. Lola, oluşturduğu kopyasıyla savaş arenasında kafalarda karışıklık yaratıyor ve böylece oyunculara ciddi avantaj sağlıyor. Üstelik 70. kademe ile birlikte Serseri Lola kostümü de elde edebilecek olan oyuncular, böylece farklı bir görünüme bürünen Lola ile arenanın en dikkat çeken karakteri olacak.

Brawl Stars’a yeni kostümler eklendi!

Lola karakteri ve kostümü dışında oyundaki diğer karakterlerde kullanılabilecek yeni kostümler de oyuna eklendi. Sürüm notlarında göre Surge Kong, Kaptan Crow, Squeak Avcısı Gale ve Yönetmen Buzz oyunda tercih edilebilecek yeni kostümler arasında.

Brawl Stars için yapılan bir diğer yenilik ise Club League için yapıldı. Güncelleme öncesinde 100 üyenin dahil olabildiği kulüplerde artık 30 oyuncu desteklenecek. Ayrıca kulüplerde President, Vice-President, Senior ve Member sıralamasıyla düzenlenecek.

Oyunda güncelleme ile Cadılar Bayramı etkinlikleri de başlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir