"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Switch

(49 kayıt bulundu)

Switch bir hub gibi olmasına rağmen hubların aksine bağlandığı bilgisayarın IP adresini kayıt edebleceği için bir mesaj aldığında bu mesajı sadece gönderilmesi gereken bilgisayara gönderir. Switchler gereksiz yayın trafiğini engelleme özelliğine sahip olduğu için uygun fiyata yüksek bir performans sergileyen bir network kurmanıza olanak tanımış olur. Aynı zamanda switchler bilgileri aldığı gibi gönderebileceği için bu bilgileri hublardan çok daha hızlı bir şekilde göndermiş olur. En iyi switch modellerini bulabilmek için iyi.net’e gelmeniz yeterli olacaktır.

İyi.net’e gelerek sizin belirleyeceğiniz kriterlere göre aramalar yaparak en iyi switch modelini bulma yolunda zaman kaybetmemiş olursunuz. Dell, HP, Allied Telesis, Linksys Cisco, S-link, TP-Link ve Zyxel gibi markaları aratabilir, bu markaların yüzlerce modelinin özelliklerini inceleyebilirsiniz. Farklılıklarını görmek istediğiniz birkaç model arasında karşılaştırmalar yapabileceğiniz için en iyi switch modelini bulmak oldukça kolaylaşmış oluyor.

Bütçe hesapları yapıyorsanız ve uygun fiyatlı switch modelleri istiyorsanız iyi.net’te tüm switch fiyatlarını da bulmanız mümkün. En ucuz switch modelini bulmak artık hiç de zor değil!

Almak istediğiniz switch hakkında daha da detaya inmek istiyorsanız ve kullanıcıların gözündeki performansını öğrenmek istiyorsanız kullanıcı deneyimlerini okuyabilirsiniz. Kullanıcıların verdikleri iyimetre puanlarını inceleyebilir ve en yüksek puanı alan switch modellerini öğrenebilirsiniz. Kullanıcı deneyimlerini okuduktan sonra zihninizi kurcalayan soruların devam etmesi durumunda iyi.net forumlarına gelerek sorularınızı tüm kullanıcılara iletebilirsiniz.

Aldığınız bir switch hakkındaki düşüncelerinizi ve deneyimlerinizi siz de paylaşabilirsiniz. Memnun kaldığınız ve beğenerek kullandığınız bir switch hakkında yorumlar yazarak herkese kullandığınızı modeli önererek diğer insanların da en iyiyi bulmasında yardımcı olmuş olursunuz. Olumsuz deneyimler yaşadığınız bir switch hakkında ise insanları uyarabilir, o insanların maddi ve mani kayba uğramalarının önüne geçmiş olursunuz. Foruma gelebilir ve kullandığınız switchler ile ilgili sorulara deneyimlerinizden yola çıkarak cevaplar verebilirsiniz.

SONUÇLARI FİLTRELE
DAHA FAZLA SONUÇ GÖSTER   Yükleniyor Lütfen bekleyin…

MARKA

ÜRÜN FİYATI

FİYAT ARALIĞI (TL)
TL-