"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Telefon

(20 kayıt bulundu)

Eviniz için iyi bir telefon almak mı istiyorsunuz? Tercihinizi telsiz telefonlardan yana mı kullanmayı düşünüyorsunuz? Beni kimin aradığını görmem kesinlikle şart, caller id olmazsa olmaz mı diyorsunuz? En kaliteli telefonu bulmayı gözünüzde büyütmenize gerek yok. En yeni telefon modellerini inceleyebileceğiniz, teknik özellikleri hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz, kullanıcı deneyimlerini okuyabileceğiniz ve fiyatları öğrenebileceğiniz bir adresiniz var artık: İyi.net!

Tüm telefon modellerini size sunan iyi.net’te Alcatel, Philips, Panasonic gibi markaların modellerini inceleyebilirsiniz. Teknik özellikleri hakkında bilgi edinerek almak istediğiniz ev telefonuna bir adım daha yaklaşmış olursunuz. Teknik özelliklerini beğendiğiniz Panasonic telefonları ile Philips telefonlarını karşılaştırabilirsiniz. Telefonlarda bu şekilde özellikler arasında karşılaştırmalar yaparak en iyi telefon modelini kolayca öğrenebilirsiniz. Teknik özellikleri inceleyebileceğiniz gibi telefon fiyatlarına da göz gezdirebilmeniz mümkün. Telefon fiyatlarını karşılaştırarak en ucuz telefon modelleri bilgisine sahip olabilirsiniz. Telefon kampanyalarına göz gezdirerek indirimli telefonları öğrenebilir, böylece bütçenizi de fazla yük olunmamış olur.

Size iyi.net’te sunulan başka bir ayrıcalık ise, deneyimli kullanıcıların yorumlarını da okuyabilme şansının tanınması. Bu kullanıcı incelemelerine göz atarak merak ettiğiniz telefonun kullanıcıların gözünde nasıl bir performans sergilediğini öğrenebilirsiniz. Kullanıcıların yorum yaparken verecekleri iyimetre puanlarına da bakarak en çok puanı alan telefon modeli hangisi sorusuna da cevap alabilirsiniz. Emin olamadığınız durumlarda iyi.net forumlarını ziyaret ederek ilgilendiğiniz telefon modeli ile ilgili kafanızda soru işaretleri oluşturan durumları paylaşarak sorular sorabilir, o ürünü kullananlardan alacağınız cevaplar doğrultusunda hangi telefonu almanız gerektiği konusunda emin bir şekilde kararınızı vermeniz mümkün olmuş olacaktır.

Aldığınız bir telefonu beğenerek kullanıyor iseniz, düşüncelerinizi herkesle de paylaşabilirsiniz. Kullandığınız telefonun en beğendiğiniz özelliklerini anlatabilir, herhangi bir olumsuz yönü varsa bu bilgiyi de ekleyebilirsiniz. Yapacağınız yorum esnasında kullandığınız ev telefonuna puan verebilir, o telefonun puan ortalamasına katkıda bulunarak iyi bir telefon almak isteyen insanlara da yardımcı olmuş olursunuz. Memnun kalmadığınız bir telefona da inceleme ekleyerek, herkesi uyarabilir, insanların maddi ve manevi mağduriyete uğramasının önüne geçmiş olursunuz.

SONUÇLARI FİLTRELE

MARKA

ÜRÜN FİYATI

FİYAT ARALIĞI (TL)
TL-