"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Tost Makinesi

(6 kayıt bulundu)

Eskiden okula giderken okulun önünde bekleyen ve tost yapan amcaların tostları ne de güzel olurdu. Kağıt gibi bastırırdı tost makineleri ekmeği… Evimizdeki tost makineleri ile ise hiç öyle yapmazdı. Her eve geldiğimizde annemize tost yaptırır ama o tost tadını bir türlü alamazdık. Zamanla teknoloji gelişti artık o sanayi tipi tost makineleri gibi evlerimizde de tost yapabilir olduk. Okul önünde yediğimiz o tostlar gibi evlerimizde de o tostların lezzetine vardık. Tabiki bütün tost makineleri aynı lezzetli tostları yapabilmeyi başardılar mı? Hayır… Kimisi ya tam istediğimiz kıvamda tostları bastıramadı kimisi de sıcaklıklarını ayarlayamadı. Gelişen teknoloji sayesinde tost makineleri öyle bir hal aldı k sadece sabah kahvaltıları için tost yapabileceğimiz bu makineler küçük bir ızgaraya dönüştü bizim için… Yeri geldi balık yaptık yeri geldi tavuk. Kaliteli ve kullanışlı olanları her zaman tercih edilirken kullanışsız olanları kullanmak isteyenler açısından kötü bir deneyim oldu.

Peki, şimdi siz bu kadar soru karşısında kendinize uygun bir tost makinesi mi arıyorsunuz? Artık aradığınız tüm seçenekler iyi.net te sizler için bir arada.Ardığınız tost makinesini yerinizden kalmadan en ucuz fiyatlar ile ulaşarak sahip olabilirsiniz. İnternetin kargaşasından uzak nezih bir ortamda sizlerin en iyi modeli seçebilmeniz adına Arzum, Sinbo, Siemens, Altus, Bluehouse, Tefal gibi markaları bir araya getirdik. Sizin ise yapmanız gereken sadece belirlediğiniz kriterlere göre kargaşadan uzaklaşarak arama yapmak ve aradığınıza kısa sürede ulaşmak. Hangi tost makinesinin daha iyi olduğunu kullanıcı deneyimlerini okuyarak ya da dilediğiniz ürünleri karşılaştırarak ve iyimetre puanlarına bakarak öğrenebilirsiniz. Dilediğiniz tost makinesi modellerinin tüm özelliklerini karşılaştırarak ya da takip ettiğiniz arkadaşlarınıza kafanıza takılan soruları sorarak sosyal alışveriş rehberi iyi.net’in keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Artık okul önünde bekleyen amcalar kadar harika tostlar yapmak çok kolay…Artık iyi.net te en iyi tost makinesi markaları arasından belirlediğiniz kriterlere göre arama yapabilir, merak ettiğiniz ürünler hakkındaki kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz. Dilediğiniz Tost makinesi fiyatlarını ve özelliklerini karşılaştırarak en ucuz Tost makinesi modellerine hızlıca ulaşabilirsiniz.

SONUÇLARI FİLTRELE
 • 0 0
  Siyah Renk Yapışmaz Kaplama 2mm kalınlığında plakalar Ayarlanabilir Isı Kontrol Düğmesi Aşırı Isınma Güvenlik Koruması Geniş Izgara Yüzeyi Çıkarılabilir Plakalar Hızlı Pişirme Için Yüksek Performans 180 derece açılabilir kapaklar 2000W GRAC
  En iyi fiyat: 127 TL
 • 0 0
  Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapılır. Kargo ücreti KDV hariç Istanbul içi 4,85 TL, Istanbul dışı 9,30 TL'dir ve alıcıya aittir. Aynı kampanyadan birden fazla kupon almanız durumunda ürün tipine göre tek paket olarak ekonomik gönderim avantajında
  En iyi fiyat: 308 TL
 • 0 0
  Marka: Arçelik Model: K2369 Ürün özellikleri: Pişirme Yüzeyi: PTFE Kaplı Alüminyum Isıtma Kademesi (Adet): 3 Çıkarılabilir Plaka: Var K 2369 olarak da bilinir.
  En iyi fiyat: 232 TL
 • 4 1
  Marka: Tefal Model: Break Time Ürün özellikleri: Sandviç Pişirme Tüketim: 700 W Değiştirilebilir plakala BreakTime olarak da bilinir.
  En iyi fiyat: 194 TL
 • 0 0
  Ürün Özellikleri Marka: Tefal 1800w 360° barbekü konumu 700 cm2;lik geniş pişirme plakaları 3 kademeli termostatı Versatilis Izgara ve Tost Makinesi ile kahvaltıların vazgeçilmezi tostu hazırlamak çok pratik, üstelik çok da lezzetli Tefa
  En iyi fiyat: 193 TL
 • 0 0
  Marka: Arçelik Model: K-2367 Ana Özellikler Ürün Çeşidi: Tost Makinesi Isı Ayarı: 3 Kademeli Kapasite: 6 Adet Tost Ekmeği Teknik Özellikler Ayarlanabilir Termostat: Var K 2367, K2367 olarak da bilinir.
  En iyi fiyat: 559 TL

MARKA

ÜRÜN FİYATI

FİYAT ARALIĞI (TL)
TL -