Kategoriler
Yazılım

Türkiye’den yazılım ihraç eden MobileX’e özel ödül

İzmir’de kurulan ve kısa süre içerisinde Türkiye sınırları aşarak yazılım ihracatı yapmaya başlayan MobileX Yazılım,  2020 yılı sonrasında faaliyetlerini arttırdı. 15 farklı mobil uygulamayı geliştiren ve bu uygulamaları ile toplamda 120 milyon kullanıcıya ulaşmayı başaran MobileX Yazılım, Türkiye’de En Fazla İhracat Yapan Ar-Ge Firması ödülünü aldı. Son 2 yıldan beri ödülün değişmez firması olan MobileX Yazılım, 2021 yılında da zirvedeki yerini aldı ve ödülü 3. kez kazandı. Teknopark İzmir Yüksek Teknoloji Ödülleri kapsamında verilen bu ödülü 3. kez almanın mutluluğunu yaşayan yönetim ve şirket çalışanları yazılım konusunda Türkiye’de rakipsiz olduğunu da bir kez daha göstermiş oldu.

“3 sene üst üste bu ödüle hak kazanmak bizi mutlu ediyor”

MobileX Yazılım’ın 3. kez ödül alması üzerine konuyla ilgili düşüncelerini dile getiren MobileX Yazılım yönetimi, “Geliştirdiğimiz tüm ürünlerde en önem verdiğimiz ortak nokta kullanıcı dostu olmak. Global pazarlarda milyonlarca kullanıcının hayatını kolaylaştıracak ürünler yapmak ve bunu her yaştan herkesin rahatlıkla anlayıp kullanabileceği kolaylıkta yapmak. Bu hedefimiz doğrultusunda ilerlerken, 3 sene üst üste bu ödüle hak kazanmak bizi mutlu ediyor” dedi.

Özel Ar-Ge ekipleri, pazarlama ve satış alanlarında kurulan özel ekipler ile birlikte çıtasını her geçen gün yükselten MobileX Yazılım, mobil uygulama alanında farklı projeleriyle kullanıcılara ulaşmaya devam edecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir