Kategoriler
Oyun

Ücretsiz Halo Infinite 24 saatte Steam’i alt üst etti!

Halo Infinite adı ile geliştirilen oyun uzun zamandan beri piyasaya sunulmasıyla dikkat çekiyordu. Çok oyunculu modu ile birlikte duyurusu gerçekleştirilen ve ücretsiz bir şekilde oynanabilen Halo Infinite; PC ve Xbox Series X, Xbox Series S ve Xbox One platformlarında açık beta olarak sunulmaya başlandı. Duyuru yapıldıktan sonra büyük bir ilginin görüldüğü Halo Infinite’de zaman zaman erişim problemleri dahi yaşandı. Son yapılan güncellemelerde ise oyunun yalnızca iki buçuk saat içinde bir Xbox Game Studios unvanı için en yüksek eşzamanlı oyuncu sayısını aştığı belirtildi.

Halo Infinite’in açık çok oyunculu betası devam ediyor. Çok oyunculu mod şu anda herkes için beta aşamasında olsa da beta sırasında yapılan tüm ilerlemeler, gelecek ay sunulacak resmi sürüme taşınacak. Bu nedenle Battle Pass ilerlemesinin boşa gitmesi konusunda endişelenmenize gerek yok.

Halo Infinite
Halo Infinite

Ücretsiz Halo Infinite resmi sürüm ne zaman yayınlanacak?

Halo Infinite’nin resmi sürümü 8 Aralık’ta başlayacak. PC, Xbox One, Xbox Series X ve Xbox Series S’de Xbox Game Pass aracılığıyla ilk gün lansman olarak yer alacak. Ek olarak, 343’ün daha önce duyurduğu gibi, çok oyunculu mod aslında herkes için oynaması ücretsiz bir mod. Bu nedenle Halo Infinite’in çok oyunculu oyununu oynamak için tam sürümü satın almanıza ya da Xbox Game Pass abonesi olmanıza gerek yok.

Oyun için yapılan ilk ön izleme ve oyundan ilk kareler şöyle;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir