"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Usb Bluetooth Adapter

(0 kayıt bulundu)

USB Bluetooth adapter aynı zamanda usb dongle olarak da bilinir. Tasarım olarak oldukça minik olan usb bluetooth adaptörler birçok amaç için kullanılabilir. Bilgisayaranıza USB girişinden takılarak wireless (kablosuz) bağlantı kurabilirsiniz. Aynı zamanda cihazlar arasında veri transferi yapmak için de kullanılır. Bilgisayarınızı kablosuz veri aktarma ve alma özelliğine sahip olmasını sağlar.  0- 100 metre ya da daha uzak mesafede kapsama alanı vardır ve wireless modem verici olarak kullanılır. Exchange, network Access, dial-up networking ve headset gibi işlemleri yapmanıza olanak sağlar. Ayrıca bluetooh özelliği olmayan bilgisayarınıza bu özelliği verir ve bluetooth özellikli cihazlar arasında bir nevi köprü görevi yapar. Tasarım olarak da çok minik olan USB Bluetooth adapter modelleri yanında taşıması kolaydır aynı zamanda da kullanımı rahattır. Bir madeni para büyüklüğündedir. Oldukça küçük olan usb bluettoth adaptör ile internete bağlanmak sizce de çok pratik değil mi ? Siz de daha kolay bir şekilde kablosuz erişimin keyfini çıkarmak istiyorsanız USB bluetooth adepter kullanmanızı tavsiye ederiz.  Oldukça pratik olan USB adaptörler ayrıca bilgisayarınıza kablosuz olarak veri aktarma özelliği sağlar. Kullanımı rahattır. Siz de birçok USB bluetooth adapter markasını ve USB bluetooth adapter modelini burada bulabilirsiniz.

İyi.net olarak en iyi usb bluetooth adepteri bulmanız için size rehberlik edeceğiz. Ayrıca sitemizde usb bluetooth adapter fiyatlarına göz atabilir en ucuz usb bluetooth adapter hangisi bulabilirsiniz. Artes, Belkin, Bigtop, Bross, Digitus, Epson, Hiper, Philips, Pritech gibi markaların usb bluetooth adapter çeşitlerini bulabilirsiniz.

Birçok model ve marka arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. İyi.net’de yapabilecekleriniz bununla da sınırlı değil. Aklınıza takılan her soruyu iyi.net’e üye olarak forumda sorabilirsiniz. Hem merak ettiğiniz soruların yanıtlarını alırsınız hem de sosyalleşmiş olursunuz. Aklınıza takılan birkaç model arasında seçim yapmak için aralarında fiyat ve özellik karşılaştırması yapabilirsiniz. Yorumları okuyarak ürün hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ürünlerin iyi metre puanlarını dikkate alarak en popüler ve en iyi ürünü bulabilirsiniz. Siz de kullandığınız memnun kaldığınız veya kalmadığınız ürünlere yorum yaparak diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca iyi.net’e üye olarak forum sayfasında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.  İyi.net’i sosyal medyada da takip edebilir Facebook ve Twitter sayfalarımızı ziyaret edebilir en son model ürünlerden haberdar olabilirsiniz.

SONUÇLARI FİLTRELE
    Görüntülenecek uygun kayıt bulunamadı…

MARKA
ÜRÜN FİYATI