"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Usb Flash Bellek

(26 kayıt bulundu)

Bilgisayardan bilgisayara dosya aktarmanın kabusa dönüştüğü zamanlar olabiliyor. İnternette bir program yardımıyla dosyaları atarsınız, bu dosyaların atıldığı klasörleri bulmak da bir ayrı dert haline gelir. Fazla boyutlu dosyaları yollamak da zorlayıcı bir iştir. İnternetten o dosyanın gelmesini beklemek kim bilir ne kadar zaman alacaktır? Ama kompakt ve taşıması oldukça basit olan bir flash bellek dosya aktarımı konusunda işinizi gerçekten kolaylaştıracaktır. Flash diskler hafif ve ince olduklarından dolayı, bir harici hard disk gibi taşınması zor olmayacaktır. Böylece arkadaşlarınıza da iletmek istediğiniz fotoğraf, film, dizi gibi dosyaları rahatlıkla bir usb bellek yardımı ile arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.  

Yüzlerce usb flash arasından nasıl karar verebilirim ki, acaba markalar arasındaki fiyat farklılıkları nasıl değişiyor ve bu modelin hangi kapasiteleri mevcut gibi sorularınıza cevaplar arıyorsanız iyi.net’e gelerek yardım alabilirsiniz.  Usb modellerinin kapasitelerini öğrenebilirsiniz. Aklınızda belirlediğiniz bir kapasite varsa bu kapasiteyi filtreleyerek sadece istediğiniz kapasiteye sahip olan flash disklerin listesine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz 3.0 flash diskleri inceleyebilir, 2.0 flash diskler ile karşılaştırabilirsiniz. Dosyalarınızın boyutlarına göre almak istediğiniz flash diskin de kapasitesi doğal olarak değişecektir. İhtiyacınıza göre 16 gb flash bellekleri inceleyebilirsiniz. 16 gb size yeterli gelmiyor ise 32 gb flash belleklere göz atabilir, en iyi flash disk markalarını görebilirsiniz. Bu kapasiteler size fazla geliyor ve hem uygun fiyatlı hem düşük kapasiteli bir flash disk istiyorsanız 8 gb flash bellek modellerini inceleyebilir, 4 gb flash disk fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Toshiba, HP, Sandisk ve Kingston gibi öne çıkmış flash disk markaları arasında karşılaştırmalar yapabilir, sizin için en iyi flash bellek hangisi öğrenebilirsiniz.

İyi.net’te en ucuz flash bellek modelini bulmak da mümkün. Belirlediğiniz kriterlere göre yaptığınız aramalar sonucunda aldığınız sonuçlar arasındaki fiyatları inceleyebilir, dilerseniz bu flash disk fiyatlarını karşılaştırarak en uygun flash diske ulaşabilirsiniz.

İsterseniz flash disklerdeki kullanıcı yorumlarını okuyup, tüm flash belleklerin iyimetre puanlarına bakarak da istediğiniz flash disk modelini bulabilirsiniz. Anlayacağınız gibi en iyi flash diski bulmak artık çok kolay!

SONUÇLARI FİLTRELE

MARKA

ÜRÜN FİYATI

FİYAT ARALIĞI (TL)
TL-