"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Usb Hub

(0 kayıt bulundu)

Dünyada en çok yaşanılan sıkıntılardan birisidir portların yetersizliği. Notebook olsun masaüstü bilgisayarı olsun size hazır sunulan portlar artık kimseye yetmiyor. Kullandığımız cihazların ve depolama ürünlerinin de artmasıyla birlikte çağımızın en önemli sorunlarından biri haline gelmiş durumda. Özellikle USB portlar en yaygın kullanılan port olduğu için onların yetersizliğini daha da hissedebiliyoruz. Cep telefonları, tabletler, hddler, notebook soğutucuları, flash diskler, mouselar, klavyeler… Neredeyse her türlü cihaz USB girişlerini kullanıyor. Cep telefonunu şarja taktınız, laptop soğutucusunu başka bir girişe taktınız, mouse için de başka bir porta ihtiyacınız var, o anda tabletinizin de şarjı bitmek üzere, belki o anda hdd ve flash diskinizi de takıp arşivlerinizde değişiklikler yapma ihtiyacınız oldu, işte yine iki, üç, dört ayrı USB girişi daha gitti derken sayısını unuttuğumuz bu portlardan geriye başka bir tanesi bile kalmıyor. Özellikle son çıkan laptoplarda 4 USB girişi olmasına rağmen hala birçok bilgisayarda sadece 3 USB port bulunuyor. Yapmak istediklerinizin hepsini aynı anda yapmak tamamen imkansız bir hale gelmiş oluyor. İlk başta dizüstü bilgisayarınızda bulunan dört tane USB port size yeterli geliyor olabilir, ama kullanmaya başladığınız zamanlarda bu portlara olan ihtiyacınız artarken neye uğradığınızı şaşırıyorsunuz. Anlaşılacağı gibi hepimizin olmasa bile birçoğumuzun USB hublara ihtiyacı vardır. En iyi USB hub modelini bulmak için ise iyi.net var.

S-link, Trust ve Targus gibi birçok marka arasından çeşitli portlu USB hub modelleri inceleyebiliriz. 4 port USB hub yetersiz kalıyor ise 7 port USB hub modellerini tercih edebilir, bu modeller hakkında daha da detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. USB hub 2.0 modellerini inceleyebilir, USB hub 3.0 modelleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Beğendiğiniz USB çoklayıcı modellerini karşılaştırarak farklılıkları görebileceğinizden dolayı sizin için en iyi USB hub modeli üzerinde hızlıca karar verebilirsiniz.

Tüm USB hub fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Bütçenizi düşünen bireyler olarak en uygun fiyatlı USB hub modellerini bulabilir ve arama esnasında fiyat kriterini belirleyerek en ucuz USB hub modeline hızlıca ulaşmış olursunuz.

Beğendiğiniz USB çoğaltıcı modelleri hakkında yapılan kullanıcı yorumlarını inceleyebileceğiniz gibi bu kullanıcıların verdikleri iyimetre puanlarına da bir göz atarak çoğaltıcının genel performansı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz iyi.net forumlarını ziyaret edebilir, almak istediğiniz çoklayıcı hakkında açılan konuları inceleyebilir, siz de aklınıza takılan soruları kullanıcılara iletebilirsiniz.

SONUÇLARI FİLTRELE
    Görüntülenecek uygun kayıt bulunamadı…

MARKA
ÜRÜN FİYATI