Kategoriler
Mobil

Vivo S12 Pro çift ön flaşla geliyor 

Son dönemlerin en hareketli telefon üreticilerinden bir tanesi olan Vivo, Vivo S12 olarak adlandırdığı yeni serilerini önümüzdeki günlerde piyasaya sunacak. Şirket, tanıtım öncesinde yeni telefonun çift ön flaş ile yer alacağını gösterdi. Bugüne kadar telefonlarda çok sık görmediğimiz bu özellik, Vivo S12 Pro’da yer alacak.

Vivo S10’un selefi Vivo S12 serisi geliyor

2021 yılının Temmuz ayında tanıtılan Vivo S10’un selefi olacak yeni Vivo S12 serisi, yarın tanıtılacak. Yapılacak tanıtım ile birlikte akıllı telefon modellerinde yer alacak tüm özellikler açığa çıkacak. Ancak özellikle yaşanan son paylaşım Vivo S12 Pro’da yer alacak ön kamera özelliklerine dair yeni ipuçlarını sundu.

50 megapiksel ana kamera ve 8 megapiksel ultra geniş açı sensörü ile desteklenen ön kameralar üstelik çift flaşa sahip. Böylece karanlık alanlarda dahi net ön kamera görüntüleri sunacak olan yeni modeller, özellikle telefon ile görüşme yapmayı sevenler için büyük bir kolaylık sağlayacak. Çift led flaşa ek olarak 4 yumuşak ışık ile donatılan kameralar ile birlikte telefonlarda ışık problemi tamamen ortadan kaldırılmış durumda.

Kullanım sırasında gözü yormayacak ve kullanımı engellemeyecek şekilde flaş ve ışıkların yerleştirilmiş olması ise telefonlarda pek çok detayın göz önünde bulundurulduğunu gösteriyor.

Vivo S12 Pro
Vivo S12 Pro

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir