Kategoriler
Teknoloji Haberleri

Windows 11 güncellemesi geldi! İşte yeni özellikler

Windows 11 kullanıcıları artık işletim sisteminin açıklarını iyice fark etmeye başladı. Microsoft Windows 11 için yeni bir güncelleme yayınladı. Hem görev çubuğu hem de başlat menüsünde çeşitli iyileştirmeler yapıldı.

Sistem üzerindeki tüm değişiklikleri haberimizde okuyabilirsiniz. Windows 11 güncellemesi sonrasında kullanılabilirlik açısından çok daha iyi görünüyor. Özellikle Windows 10 işletim sisteminde yer alan görev çubuğu Windows 11 oranla çok daha etkiliydi.

Bu da kullanıcıların dikkatini çekmeye yetiyor. Microsoft Windows 11 iyileştirmelerini devam ediyor. Windows 11’in en fazla beğenilmeyen yönü kesinlikle görev çubuğuydu. Bu yüzden de Microsoft bu konuda bazı değişiklikler yapmaya karar verdi.

Windows 11, başlat menüsünde de iyileştirmelere gitti!

Microsoft yapmış olduğu güncelleme ile birlikte Windows 11 deki başlat menüsünün çok daha özelleştirilebilir bir hale getirdi. Yeni gelen güncelleme sonrasında Microsoft ayarlar uygulamasına denetim masasında eklenecek.

Windows 11’e gelen özelliklerin tamamının hepsi aktif olarak kullanılmayacak. Windows 11 e gelen güncellemeler birkaç ay sonra kullanılabilecek. Windows 11 gelecek dönemde çok daha büyük bir güncelleme alacak. Bu güncelleme ile birlikte köklü değişikliklerin yapılması da tahmin ediliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir