Kategoriler
Teknoloji Haberleri

Xiaomi, MIUI Beta Sürümüyle Kullanıcılarına Yeni Deneyim Sunuyor!

Xiaomi, kullanıcılarına yeni beta sürümünün kullanıma sunulacağını duyurdu. MIUI beta sürümü hangi modeller için geçerli olacağı belirlendi. Beta testini genişletmek amacıyla sadece ilk 2 bin başvuru sahibine sınırlı tutulacak.

Xiaomi beta sürümünü yüklemek için bazı şartlar gerekiyor. Tüm detaylar Telegram kanalında yayınlanacak. OTA güncellemelerini alabilmek için başvuru yapılması gerekiyor. Başvuru yapılacak cihazların MIUI Global Stable ROM’da olması gerekiyor. Ayrıca, başvuru yaparken Xiaomi hesabıyla ilgili tüm bilgilerin doğru ve dikkatli bir şekilde tamamlanması gerekiyor.

Test kullanıcıları için diğer durumlar da geçerli. Sadece belirtilen akıllı telefon modellerinden birine sahip olunması gerekiyor. Test geri bildirimleri ve önerilerin aktif bir şekilde gönderilmesi önem taşıyor. Başvuru formu için belirtilen kimlik bilgileriyle oturum açılması gerekiyor. Başvuru yapacak kişilerin 18 yaşını doldurmuş olması gerekiyor. Yükleme işlemlerinde başarısızlık yaşanması durumunda telefonun kurtarma adımlarını bilmek öneriliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir