Kategoriler
Teknoloji Haberleri

YouTube Music’e ‘Energize’ adıyla yeni bir mod geldi!

YouTube Music için getirilen yeni özelliğin temel amacı, kullanıcıların kötü ruh halinden çıkmasına ve enerji kazanmasına yardımcı olabilmek. Enerji var adıyla da Türkçe’ye çevrilebilecek yeni özellik, kullanıcıları neşelendirmeyi amaçlıyor. 4 farklı filtreye göre şekillenen içerikler sayesinde daha enerjik olma imkanı sağlayacak uygulama, bu yeni özelliğiyle rakiplerinden de ayrılmayı başarmış durumda.

YouTube Music energize neler sunuyor?

YouTube Music, kişiselleştirilmiş günlük mikslerine yeni bir ruh hali filtresi ekleyerek sizi can sıkıntısından kurtarmanın yeni bir yolunu sunuyor. Yeni “Energize” modu, müzik akışı uygulamasının küratörlüğünde kişiselleştirilmiş çalma listeleri için mevcut dört filtreye dahil olarak kullanımda da kolaylık sunuyor.

Yeni ruh hali, özellikle hareketli bir şeyler dinlemek istiyorsanız çeşitli türlerden ve sanatçılardan ruh halinize uyan günlük karışımlar sunuyor.  Uygulamanın ana sayfasının üst kısmında,  “Rahatla”, “İşe gidip gelme” ve “Odaklanma” gibi mevcut ruh hali filtrelerinin yanında konumlanan yeni özelliği hemen uygulamada deneyebilir ve eğlenceli içerikleri dinlemeye başlayabilirsiniz.

Uygulamayı en son sürüme güncellemeniz koşuluyla, yeni ruh hali artık en iyi Android telefonların ve iOS cihazlarının çoğu için YouTube Müzik uygulamasında kullanılabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir