ANASAYFA Araba Yeni Fiat Doblo Türkiye’de 839 bin TL’den satışa sunuldu

Yeni Fiat Doblo Türkiye’de 839 bin TL’den satışa sunuldu

Türkiye'de satışa sunulan yeni Fiat Doblo modeli, dinamik tasarımı, çeşitli motor seçenekleri ve zengin güvenlik özellikleriyle dikkat çekiyor. Yenilenmiş versiyonun fiyatı 839 bin TL olarak belirlendi.
yazar
Sedat Ocak
İmtiyaz Sahibi
Yeni Fiat Doblo Türkiye’de 839 bin TL’den satışa sunuldu

Yepyeni Fiat Doblo modeli, Türkiye pazarında piyasaya sürüldü ve fiyatı 839 bin TL olarak belirlendiği duyuruldu. Fiat Doblo'nun, FIAT Professional ürün yelpazesinde güçlü bir konuma sahip olan yenilenmiş versiyonu, şık ve dinamik tasarımı, içten yanmalı ve elektrikli motor seçenekleri, konforlu kabin içi detayları ve zengin güvenlik özellikleriyle öne çıkıyor. Yeni Doblo, Cargo ve Combi Easy versiyonlarında 1.5 litrelik 100 HP gücündeki dizel motorla ve 6 ileri manuel şanzımanla satışa sunuldu. 

Ayrıca, 130 HP gücündeki 1.5 litrelik dizel motor seçeneği, Doblo Combi Premio modelinde manuel vites seçeneğiyle bulunabiliyor. Bu motor seçeneği, Cargo gövdede ve Combi Premio ile Premio Plus versiyonlarında ise 8 ileri otomatik şanzımanla kombinasyon halinde sunuluyor. Sınıfının en fazla menziline sahip yüzde 100 elektrikli modeli E-Doblo ise 100 kW elektromotor ve 50 kW batarya kapasitesiyle 346 km menzil sunarak bir önceki modele kıyasla 60 km daha fazla menzil sağlıyor. 

GTA 5'in satışları rekor seviyede devam ediyor! Yeni satış rakamları açıklandı.

GTA 5'in satışları rekor seviyede devam ediyor! Yeni satış rakamları açıklandı.