Kategoriler
Mobil

Google Yanlışlıkla Pixel 6a’yı Sızdırdı

Pixel 3 serisi ile birlikte Pixel A serisini de başlatan Google önümüzdeki aylarda Pixel 6a modelini tanıtacak. Ancak tanıtım öncesinde yaşanan yeni sızıntı modelin şimdiden ortaya çıkmasını sağladı. Geçtiğimiz yıl itibariyle tanıtılarak raflarda yerini alan Pixel 6 serisinin ardından piyasaya sunulacak Pixel 6a modeli için Google tarafından yapılan son paylaşımlarda ilginç bir durum yaşandı.

Google Pixel Superfans’a bazı hediyeler gönderdi. Kutularda Nest Audio ve boyama kitabı yer aldı. Ancak ikinci boyama kitabı henüz duyurulmamış Pixel 6a’dan detaylara sahipti. Boyama kitabının 16. sayfasında, kitap boyunca öne çıkan Google ürünlerinin bir dizinine yer verildi. Bu durum Pixel 6a ile ilgili önemli bir gelişme olarak yer aldı.

Mayıs ayında tanıtılacak

Google Pixel 6a’nın yakın zamanda duyurulacağı düşünülmüyor. Max Jambor’un bildirdiği gibi Pixel 6a, Mayıs ayında piyasaya çıkacak.

Google Pixel 6a Özellikleri

Google Pixel 6a hakkında kesin bilinen bir şey yok. Ancak yüksek yenileme hızına sahip OLED ekran, Tensor işlemci, 8 GB’a kadar RAM ve 256 GB’a kadar depolama alanı ile desteklenmesi beklenmiyor. Şarj hızında ise tahminler 18W.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir