ANASAYFA Oyun Microsoft, Call of Duty'i Game Pass'e eklemeye hazırlanıyor

Microsoft, Call of Duty'i Game Pass'e eklemeye hazırlanıyor

Microsoft, Wall Street Journal'ın aktardığı habere göre, Call of Duty'nin yeni sürümünü Xbox Game Pass'e eklemeyi planlıyor. Microsoft'un 9 Haziran'daki Xbox etkinliğinde resmi açıklama yapması bekleniyor.
yazar
Sedat Ocak
İmtiyaz Sahibi
Microsoft, Call of Duty'i Game Pass'e eklemeye hazırlanıyor

Microsoft, Wall Street Journal'ın raporuna göre, Xbox Game Pass'e Call of Duty'nin bir sonraki sürümünü eklemeyi planladığını açıkladı. Resmi bir onay olmamakla birlikte, Microsoft'un 9 Haziran'da düzenleyeceği Xbox etkinliğinde bu duyuruyu yapması bekleniyor. Şirket geçen yıl Activision Blizzard'ı satın alarak, Game Pass'e Diablo IV gibi bazı Activision Blizzard oyunlarını eklemişti.

Call of Duty serisinin de bu platforma eklenmesi, Microsoft'un oyun satış stratejisinde büyük bir değişiklik anlamına gelebilir ve Game Pass abonelerinde önemli bir artışa yol açabilir. 

9 Haziran'daki etkinlikte ayrıca, Microsoft'un gelecekteki Xbox oyunlarının çıkış tarihlerinin duyurulacağı belirtiliyor, bunlar arasında Microsoft Flight Simulator 2024, Avowed ve Indiana Jones and the Great Circle gibi oyunlar bulunuyor.

Samsung, 3 Kameralı Galaxy S25 Ultra'yı Test Ediyor

Samsung, 3 Kameralı Galaxy S25 Ultra'yı Test Ediyor