ANASAYFA Araba Rolls-Royce Cullinan 2025 Tanıtıldı

Rolls-Royce Cullinan 2025 Tanıtıldı

Dünyanın en prestijli lüks SUV'u Rolls-Royce Cullinan 2025 modeliyle karşınızda!
yazar
Didem
Editör
Rolls-Royce Cullinan 2025 Tanıtıldı

Dünyanın en prestijli lüks SUV'u Rolls-Royce Cullinan 2025 modeliyle karşınızda!

Rolls-Royce Cullinan, ünlü lüks otomobil üreticisinin ilk kez 2019 model yılında tanıtılan tek SUV modeliydi. Bu dönemde Cullinan da kısa sürede markanın ultra lüks serisinin en çok satan modeli oldu. 6 yıl sonra 2025 model Cullinan görücüye çıktı.

Ve son olarak Cullinan, hem iç mekan hem teknoloji ve tasarım açısından makyajlanarak 2025 modeliyle yeniden karşımızda. Güncellenen Rolls-Royce Cullinan Series II hakkında bilmeniz gereken her şeyi burada bulabilirsiniz.

Rolls-Royce Cullinan 2025 Neler Vaat Ediyor?

Kapsamlı Bir Şekilde Yeniden Tasarlanan Cephe

Güçlü Rolls-Royce SUV'un köşeli silueti aynı kalsa da, bazı önemli dış cephe yükseltmeleri Cullinan Series II'yi selefinden farklılaştırıyor. Modern spor yatlardan ilham alan lüks SUV'un en büyük tasarım yeniliği aydınlatmalı panteon ön ızgarası.

7 kollu 23 inç jantlar, yeni gri-kahverengi tonu, çift egzoz kısmında yeni bir koruyucu plaka gibi değişimler göze çarpıyor.

Kabin İçinde Daha Fazla Zenginlik

Rolls-Royce Cullinan 2025 modelinin görkemli kabini de birkaç yeni gösterişli dokunuş ve karmaşık işçilikle donatıldı. İç mekandaki en göze çarpan eklenti, ön A sütunları boyunca uzanan yeni üst panel cam paneli. Rolls Royce Cullinan 2025 modelinin bir diğer yeniliği ise ön yolcu tarafındaki aydınlatmalı gösterge paneli.

Yeni Cullinan'ın koltukları artık Rolls-Royce'un "Duality Twill" adını verdiği yeni bir kumaşla kaplanabiliyor. Bambudan yapılan bu yeni suni ipek kumaş, 51 farklı iplik rengi seçeneğiyle Lila, Çikolata ve Siyah olmak üzere üç renkte sunuluyor.

Güncellenen Teknik Özellikler

Cullinan Series II ayrıca tamamen yeni bir multimedya kurulumuna da sahip. Merkezi dokunmatik ekran, ince kesimli ön panel, uzaktan kontrol sistemi, arka koltuklarla Bluetooth kulaklık bağlantısı, Android Auto ve Apple CarPlay gibi teknolojik yenilikler mevcut.

En Yeni Cullinan Zarafet Timsali

Rolls-Royce Cullinan Series II, sedan kardeşleri kadar nefes kesici olmasa da olağanüstü bir araç. SUV gövde stiline eklenen pratiklik ve işlevsellik ile kusursuz Rolls-Royce deneyimini sunuyor. Cullinan Series II, 2025'te yollarda olacak.

OLED iPad Pro mu? M2 iPad Air mi? Hangi Tablet Daha İyi?

OLED iPad Pro mu? M2 iPad Air mi? Hangi Tablet Daha İyi?