Kategoriler
Mobil

Redmi Note 11S özellikleri neler olacak?

Redmi Hindistan Twitter hesabı üzerinden yeni bir paylaşım yapıldı ve bu paylaşımda telefonun yakında tanıtılacağı belirtildi. Üstelik paylaşımda yeni bir görsele de yer veren hesap, böylece arkada yer alan kamera özelliklerinin de görüntülenmesini ve öğrenilmesini sağladı.

Redmi Note 11S özellikleri neler?

108 megapiksellik sensör ile yapılan bu paylaşım, kamera özellikleri ile yeni modelin iddialı olacağını bizlere gösterdi. Görselden elde edilen bilgiler ve bugüne kadarki süreçte yapılan sızıntılara göre telefon 108 megapiksel ana kameraya ek olarak 8 megapiksel ultra geniş açılı kamera ve 2 megapiksel makro kamera yer alacak. Böylece üst düzey bir deneyim ve kalite sunması beklenen yeni telefon, telefondan yüksek kamera performansı isteyenler için de ilk seçeneklerden bir tanesi olacak.

Redmi Note 11S hakkında çıkan diğer haberler, telefonun MediaTek markalı bir işlemciyle geleceğini gösteriyor. ABD Federal İletişim Komisyonu’na sunulan belgelere göre, bu işlemciye 6 veya 8 GB RAM eşlik edecek. Dahili depolama alanı seçenekleri ise 64 ve 128 GB olacak. Cihazın kutusundan MIUI 13 yüklü olarak çıkması da beklentiler arasında yer alıyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir